Redakcja

Jacek Górecki

Redaktor naczelny mobilni.pl. Dziennikarz, krytyk teatralny i dramatopisarz. Takie łatki mi przypięto. Współpracowałem miedzy innymi z magazynami: K MAG, Pride, Madame Magazine, La Vie, the Room czy Post Magazine. W 2014 zostalem finalistą konkursu na sztukę teatralną Teatru Polskiego w Poznaniu. W 2016 roku w stołecznym Teatrze Dramatycznym wystawione zostały moje trzy jednoaktówki pod wspólnym tytułem Coming Out. Rok wcześniej byłem także kuratorem wystawy w galerii Teatru Dramatycznego o Konradzie Swinarskim. Non stop cos czytam, oglądam, słucham... Bez sztuki nie wyobrażam sobie życia.

Monika Gabas – dr Lifestyle

Jestem dietetykiem i autorką bloga www.drlifestyle.pl. Promuję zdrowe podejście do zdrowego stylu życia. W moich materiałach nie znajdziecie zakazów i nakazów, restrykcyjnych diet, nieskutecznych motywatorów i bezmyślnego powielania obiegowych opinii. Zamiast tego racjonalne porady, które każdy śmiertelnik może wdrożyć w życie, proste i tanie diety do pobrania, przepisy bazujące na produktach dostępnych w każdym sklepie. Piszę nie tylko o tym, co robić, żeby schudnąć, ale też jak sprawić, żeby wreszcie chciało się chcieć.

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię. Prowadziłem Android.com.pl, współprowadziłem i rozwijałem dział wideo w Komórkomania.pl, wydawałem magazyn AndroidMagazine.pl, tworzyłem wideo dla Moon Media. Dostarczałem teksty m.in. dla bankomania.pl, smartfony.play.pl, www.t-mobile-trendy.pl, mobility.pl.

Michał Głombiowski

Od czasu, gdy kilkanaście lat temu wyruszyłem samochodem w trzymiesięczną podróż po Hiszpanii nieustannie jestem w drodze. Jej pokonywanie stało się moim zawodem - piszę dla National Geographic Traveler, z którego redakcją stale współpracuję. Zapełniam też szpalty Podróży, Gazety Wyborczej, Polityki, strony Onet.pl i innych. Piszę książki podróżnicze. Zawód dziennikarza i podróżowanie stały się dla mnie sposobem na życie. Cenię bliskość morza, dlatego nie tylko mieszkam nad Bałtykiem, ale też, wyjeżdżając, chętnie wybieram nadmorskie kierunki. Słońce, kieliszek dobrego wina, prosta kuchnia i fascynujący świat na wyciągnięcie ręki - czy można chcieć czegoś więcej od życia?

Andrzej Pająk

Jestem gadżeciarzem, miłośnikiem Androida, ale i… komputerów z jabłuszkiem. Przez wiele lat pracowałem jako redaktor magazynów komputerowych ENTER, a później CHIP i tak się wciągnąłem w nowoczesne technologie, że nawet muzyczne pasje połączyłem z dziennikarstwem, tworząc autorski projekt CyfrowoGitarowo.pl. Na stałe jestem także związany z serwisem CrazyNauka.pl, gdzie pełnię funkcję Szefa działu Technika.

Damian Śmigielski

Od najmłodszych lat fascynowały mnie wszelkiego rodzaju mechanizmy. W dzieciństwie miałem kilka rowerów, które w okresie letnim zmieniały swoją formę praktycznie codziennie. Prawie od urodzenia przeżywałem fascynację modelarstwem redukcyjnym. Mając kilka lat zacząłem samodzielnie sklejać modele. Niedługo później zacząłem majsterkować zainspirowany programami Adama Słodowego. Mając 16 lat ucząc się w technikum rozpocząłem pracę w warsztacie samochodowym. Praca oczywiście położyła się cieniem na mojej karierze naukowej, ale udało mi się zdać maturę i egzamin wstępny na Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, który ukończyłem po kilkuletniej walce. W międzyczasie otworzyłem swoją pracownię projektową, ale nie odciągnęło mnie to od dłubania w silnikach. W międzyczasie związałem się z TVN Turbo, co mi dało dobre podstawy do dalszej pracy dziennikarskiej, która trwa do dziś. Obecnie jestem autorem bloga ambasadorskiego skodovy.pl i damiansmigielski.pl współpracuję z Polskim Radiem i wieloma redakcjami prasowymi. Jeżdżę konno, na rowerze, motocyklu, nartach i lubię realizować zwariowane pomysły. Jestem fanem eko jazdy i promowania bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Grzegorz Teter

Od lat śledzę i komentuję trendy technologiczne, specjalizując się we wszystkim, co dzieje się w internecie. Byłem redaktorem popularnych magazynów komputerowych ENTER oraz NEXT, a także opisywałem sytuację rynkową w branżowych tytułach IT Reseller i Reseller News. Prowadziłem także dział Aktualności w portalu Benchmark.pl. Obecnie interesuję się tym, jak nowe technologie mogą pomagać w edukacji, dlatego m.in. założyłem i prowadzę serwis Dziecko.tech, na łamach którego opisuję rozwiązania kierowane do najmłodszych użytkowników.