5 maja 2021

Czy jesteś gotowy na kosmiczną podróż?

Która pozycja jogi jest Twoją ulubioną.

Jak często używasz nawigacji w aucie.

Jak czujesz się w zatłoczonej windzie.

Jak reagujesz w sytuacji stresowej.

W której z tych gier udało Ci się osiągnąć najwięcej.

Oceń swoją gotowość odbycia dalekiej podróży.

W którym z języków jesteś w stanie się porozumieć.

Oszacuj która gwiazda znajduje się najbliżej Słońca?

Który z poniższych spinoff-ów używasz na co dzień

Z którego z tych urządzeń jesteś gotowy skorzystać?

Czy jesteś gotowy na kosmiczną podróż?
Nigdy w życiu!

Planeta B? Nonsens! Nawet Ci się nie śni opuszczać najpiękniejszego adresu w całym układzie słonecznym. Po co? Masz tu wszystko, czego Ci trzeba. Dom, woda, spokój, tlen… Wolisz przykuć się do drzewa w swoim ogrodzie, by manifestować domatorstwo, niż dać się wystrzelić na jakąś orbitę. Niebo najpiękniej prezentuje się z Twojego balkonu, gwiazdy nie muszą Ci jeść z ręki.
Nie tym razem

Niewiele brakowało. Choć w zasadzie to wiele. Poczytaj, potrenuj, wyjdź od czasu do czasu ze swojej strefy komfortu… Takie sformułowanie w kosmosie nie ma racji bytu. Więc w sumie, może nie ma czego żałować. Tu też jest pięknie. Zabawkami astronautów wcześniej czy później i tak możesz się pobawić, instalując je we własnym aucie. I przynajmniej nie ominie Cię wyprzedaż Volkswagena.
Może przy następnej rekrutacji

Jeszcze za mało wiesz i umiesz. Ale też wszystko przed Tobą. Rekrutacje ogłaszane są co kilkanaście lat. Do następnej masz mnóstwo czasu, by się podszkolić. A drzemie w Tobie potencjał odkrywcy. Zresztą jeśli nie załapiesz się na żadną misję, to prawdopodobnie będziesz pierwszym z gości hotelu na orbicie.
Jesteś gotów!

Osiągnąłeś maksymalny poziom mobilności. Wydajesz się być gotowy do lotu w kosmos. Cóż Ci powiedzieć na drogę… 6, 5, 4, 3, 2, 1… Wyślij fotkę.