26 listopada 2020

Sprawdź, którym pojazdem miejskim na minuty jesteś (QUIZ)

0%

W nawigacji chciałbyś/chciałabyś słyszeć:

Nie akceptujesz:

Ile potrzebujesz czasu, żeby dostać się do pracy, szkoły, uczelni:

Twoja najmocniejsza część ciała to:

Z którym robotem najszybciej byś się dogadał/a:

Najbardziej lubisz jeździć:

Znajomym imponujesz:

Z której perspektywy najczęściej patrzysz na miasto:

Nigdy nie zdecydujesz się na:

Prawdziwe wyzwanie stanowi dla Ciebie:

Sprawdź, którym pojazdem miejskim na minuty jesteś
Jesteś hulajnogą

Najpierw Ty potem wiatr. Zawsze własnymi ścieżkami, bezkompromisowo, choćby pod prąd. Jesteś jak manifest awangardowy. Gdy jedziesz ludzie mają panikę w oczach, Ty zresztą też. Nie przeszkadza Ci to jednak gnać do przodu. Tylko czasem doskwiera Ci to smutne uczucie porzucenia…
Jesteś samochodem

Codziennie jesteś kimś innym. Różnorodność to Twoja domena. Zawsze przygotowany i otwarty na propozycje. Tylko czasem ciężko się z Tobą skontaktować. Nie. Nie dlatego, że jesteś zajęty. Dlatego, że lubisz raz po raz zniknąć i ukryć się przed światem.
Jesteś e-skuterem

Freak! Nie boisz się płynąć z wartkim nurtem tej miejskiej rzeki. Z wiatrem pod kaskiem, uśmiechem na twarzy, niezależny, wolny, kaszlący, w oparach miejskiego zgiełku. Ale co tam! Doskonale wiesz, że nie ma co silić się na bycie gigantem. To nie najwięksi a najzwinniejsi są pierwsi na mecie.
Jesteś rowerem miejskim

Aerodynamika to nie jest Twoje drugie imię. Twoje drugie imię to stateczność. Choć w każdej galerii handlowej masz znajomych, to zawsze wcześniej czy później zawijasz do ukochanego portu. Trochę tu, trochę tam. Nigdy nie wiesz, co przyniesie jutro. Nie lubisz zimy. Wolisz ją przekimać w cieple.